Hakkımızda

           Motorfan olarak üretim serüvenimize 1992 yılında fan motorları imalatı ile başlamıştık. Bu başlangıç, firmamızın ekonomi, yenilik, yaratıcılık ve çözüm odaklı üretim ilkelerini geliştirmiş ve mutfak aspiratorleri ve davlumbazları sektörüne yönelmemizin de temelini oluşturmuştur .

           20 yılı aşan üretim geçmişimiz boyunca sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi, 2015 yılında İstanbul’da kurduğumuz 20.000 m² kapalı 5.000 m² açık alana sahip, her biri kendi alanında uzmanlaşmış personelden oluşan, çalışkan ve deneyimli kadromuzun yönetiminde , en son teknoloji makine ve ekipmanlarla donatılmış yeni fabrikamızda devam ettirmekteyiz .

          Yıllık 1.000.000 adetten fazla üretim kapasitesi ile sektorun en büyük aspiratör ve davlumbaz üreticilerinden biri ünvanını alan Motorfan, ürünlerinin satışının %75’ ini ihracat, %25’ ini ise iç piyasadaki yaklaşık 200 adet bayii kanalı ile gerçekleştirmektedir . Satış sonrası faaliyetleri yurt çapına yayılmış 500 e yakın servis ağı tarafından sağlanmaktadır . Önümüzdeki yıllardaki hedefimiz yıllık üretim kapasitemizi 1.400.000 adete çıkarmaktır .

Misyon

Müşterilerinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılayarak, dünya kalite standartlarının temelinde mutlak müşteri memnuniyetini hedef almak, süreklilik ilkesiyle verimliliğini en üst düzeyde tutarak sosyal sorumluluk bilinciyle faaliyetlerini sürdürmektir.

 

Vizyon

Türkiye ve Dünya piyasalarında, kaliteden ödün vermeden, güvenilirliğini sürdüren, uzman ve deneyimli kadroları ve son teknoloji yatırımları sayesinde giderek büyüyen sektöründe saygın ve lider firma konumunu devam ettirmek.